Menu
ASKV
16 oktober 2015

LHBTI support group

Op 5 oktober was de vervolgbijeenkomst over en voor LHBTI cliรซnten. (onlangs is een โ€œIโ€ toegevoegd, voluit staat dit voor LHBTI voor lesbisch, homosexueel, bi-sexueel, transgender en intersexueel).

Na de Gay Pride, veel publiciteit, solidariteit en goed nieuws voor LHBTI-ers (veel ASKV cliรซnten zijn terug in een asielzoekerscentrum geplaatst en krijgen een nieuwe procedure) werd 5 oktober nagedacht over hoe nu verder.

Elke 3 maanden wordt vanaf nu een bijeenkomst georganiseerd om de LHBTI community te laten groeien en een groter netwerk te creรซren. Aandachtspunten voor de toekomst zijn:

  • Verbeteren van veiligheid voor LHBTI-ers op AZCโ€™s en BBB (Bed, Bad en Brood opvang) door:
    – extra voorlichting voor medewerkers en bewoners van AZCโ€™s
    – informeren van LHBTI-ers over wat ze kunnen doen als ze met geweld of agressie in aanraking komen.
  • Er moet weer een veilige plek komen zoals โ€œSecret Gardenโ€
  • Seminars organiseren om relevante themaโ€™s aandacht te geven
  • Informatie verzamelen en verstrekken over / voor / door LHBTI vluchtelingen in Nederland.
  • Een netwerk op sociale media creรซren.

Wil je hierbij betrokken zijn? Hou onze website in de gaten voor toekomstige bijeenkomsten of neem contact op met tommy[at]askv.nl

Deel deze pagina